2022 OCAK AYI TAROT BURÇ YORUMLARI

Poseidon
/
26.12.2021

2022 OCAK AYI TAROT BURÇ YORUMLARI


KOÇ BURCU : KILIÇ DÖRTLÜSÜ (TERS) - KUPA ÜÇLÜSÜ

Hayata dair büyük beklentiler içerisindesiniz. Bu beklentilerin gerçekleşmesi için kendi başınıza kaldığınız zaman sık sık dua ediyorsunuz. Ama ne kadar çok isterseniz isteyin, bir hayaliniz gerçekleşmeyecek. Olmama ihtimali olan bir şeye ümit bağlamışsınız. Bu nedenle çok fazla acı çekiyorsunuz. Eğer bu şekilde devam ederseniz sinirleriniz gereğinden fazla bozulabilir. Bu da sizin depresyona girmenize neden olabilir. Kendinize kısa süre içinde çeki düzen vermeniz gerekiyor.


Duygusal kimliğinizden kurtulmaya çalışıyorsunuz. Yalnızlık ve mutsuzluk gibi nedenlerden dolayı kendinizi oldukça yorgun hissediyorsunuz. Bu nedenle ikili ilişkilerinizde çok zorluk çekiyorsunuz. İlişkilerinizde 3. kişiler sizi çok etkiliyor. Aldatılmak oldukça zorunuza gitmiş. Fakat gene de aldatıldığınızı öğrenmeniz sizin için olumlu bir gerçek. Yeni ilişkilere yelken açarak geçmişinizi bir kenara bırakmanız gerekiyor. İnsanlar geçmişlerine takılıp kaldığı sürece acı çeker. Hayat acı çekmek için oldukça kısa ve siz bunun farkındasınız.BOĞA BURCU: DÜNYA (TERS) - KILIÇ SEKİZLİSİ 

Çok durgun ve değişimlerden korkan bir yapınız var. Böyle devam ettiği sürece hayattan zevk almamaya devam edeceksiniz. İnatçı ve kibirli tavırlarınız yüzünden insanlar sizden uzak durmak istiyor. Aynı zamanda yaşadığınız olaylardan ders almak istemiyorsunuz. Mutlu olmak için kendinize engeller koyuyor gibisiniz. Aşk ve iş hayatınızda sorunlar dolu. Eğer bu şekilde devam ederseniz hiçbir zaman mutlu olamazsınız.


Kısa süre önce biten bir ilişkinin acısının hala yaşıyorsunuz. Yapmanız gereken ise bu ilişkiyi bir an önce unutup zevk aldığınız aktivitelere yönelmek. İnsanlar rahatlamaya ihtiyaç duyarlar. Sizin de tam olarak ihtiyacınız olan şey bu! Yeni ilişkilere yelken açmak için biraz beklemelisiniz. Fakat bu eski günlerinizi hatırlamanız anlamına gelmiyor. Anı yaşamanız, aldığınız nefesten mutlu olmanız ve planlar yapmanız sizi daha rahatlatacaktır.İKİZLER BURCU: KUPA ASI - ASA DOKUZLUSU

Hayatınıza yön vermekte sıkıntılar çektiğiniz bir dönemin içindesiniz. Mantığınız ile hareket etmek yerine başkalarının mantığına güveniyorsunuz. Bu da sizin kendi fikirlerinizi ortaya koyamamanıza neden oluyor. Aynı zamanda duygusal olarak kendinizi ifade etmekte zorlanıyorsunuz. Bu da bazı kişilerin sizden uzaklaşmasına neden oluyor. Kendinizi ifade etmek için en doğru cümleleri seçmeniz gerekiyor. Bu sayede sevdiğiniz insanlar ile bağ kurabilir, kurulmuş olan bağı güçlendirme şansı elde edebilirsiniz. Hayatınızı kendiniz kontrol ettiğiniz sürece daha mutlu olacaksınız.


Hayal kırıklığına uğramanıza neden olacak beklentiler içerisindesiniz. Bu sizin hayata karşı olan beklentilerinizi azaltıyor. Hedeflerinizi ve hayallerinizi biraz daha makul seviyede tutmanız, daha mutlu olmanız için güzel bir adım olacaktır. Aynı zamanda maddi açıdan sorun yaşadığınız günlerdesiniz. Harcamalarınızı biraz daha plan ve program dahilinde yapmanız gerekiyor.YENGEÇ BURCU: ASA YEDİLİSİ (TERS) - ASA KRALI (TERS)

Yaşadığınız zorlu günler nedeniyle her şeyden endişe ve kaygı duymaya başlamışsınız. Bu kaygılar kimi zaman korku, kimi zamanda asabiyet olarak yansıyor. Bu nedenle işinizde ve ilişkilerinizde sorunlar yaşıyorsunuz. Doğal olamama ve konsantrasyon sorunları çekiyorsunuz. Bu sorunlardan kurtulmak için biraz daha fazla çaba sarf etmeniz gerektiğini söyleyebilirim. Kaygı ve endişe gibi duygular, insanı rahatsız eden duygulardır. Fakat hayatın bir parçası olduğunu kabul etmek gerekiyor. Yaşadığınız zorlu süreçten kurtulmak için süreci benimsemeniz gerekiyor.


Kendinize olan özgüveninizin sarsıldığı bir dönemdesiniz. Aklınızdaki tuhaf ve gereksiz fikirleri bir kenara koyup, hayata tutunmak için yeni bir başlangıç yapmanız gerekiyor. Bu başlangıç, istediğin hayatın olması için önemli bir adım olacaktır. Geçmişine takılıp kalmak yerine gelecek ile ilgili doğru planlar yapmanın ödüllerini alacaksınız. Özgüven sorununu yenmek için gerekli olan güç kendinizde var. Önemli olan bu gücü doğru olarak dışarı çıkartmak olduğunu söyleyebilirim.ASLAN BURCU: ERMİŞ (TERS) - KUPA ASI (TERS)

Kimseye akıl danışmayı sevmeyen bir yapınız var. Her zaman kendi burnunuzun dikine gidiyorsunuz. Kimi zaman bu işinize yarasada, kimi zaman sizi daha da mutsuz yapıyor. Güvendiğiniz birileri ile derdinizi paylaşmanız sizin için çok mantıklı olacak gibi duruyor. Başkalarının tavsiyesi ile kendi fikirlerinizi harmanlayabilirsiniz. Deneyimsiz olduğunuz konularda, tecrübeli kişilere akıl danışmanız gerekiyor.


Kendi duygularınız ile hareket etmekte zorlanıyorsunuz. Başkalarının etkisi altında o kadar çok kalmışsınız ki, kendi duygu ve düşüncelerinizi bir kenara bırakmışsınız. Bu sizin sorumluluklarınızı azaltıyor. Sorumluluklarınızın azaldığı için dünya ile ilişkileriniz kopmuş vaziyette. Sevgi ve aşk konularında çok fazla bencilsiniz. Bu, karşınızdaki insanın duyguları ile oynamanıza neden oluyor. Çok sevdiğiniz insanları bu nedenle kaybedebilirsiniz. Karşındaki insanın düşüncelerine de önem vermelisiniz.BAŞAK BURCU: KUPA DOKUZLUSU - KUPA DÖRTLÜSÜ

Seçebileceğiniz en güzel kartı seçtiniz. Hayatınızda sevgi ve özgüvenin fazla olduğu bir süreçtesiniz. Hayatınızdaki insan ile en kısa süre içinde güzel bir kara alacaksınız. Bu karar evlilik, nişan gibi bir karar olabilir. Duygularınıza güvenmeniz gerekiyor. Karşı taraf size güvenirse, her şey beklendiğinden daha güzel olacaktır. Unutmayın, çıkış yolunu sadece kendiniz bulabilirsiniz. Hayatınızın bu güzel döneminde alacağınız kararlardan sadece siz sorumlusunuz. Sevgiye ve aşka giden yolda yapacağınız her şey olumlu geri dönecektir.


Hayatınızı gözden geçirmeniz gerekiyor. Hayatınız boyunca yaşadığınız çelişkiler hem sizi hem de ailenizi etkilemiş. Bu durum bir çok mutsuzluğa neden olmuş. Moralsiz görüntünüzden kurtulup, hem çevrenize hem de kendinize zulüm etmeyi bırakmalısınız. Sürekli olarak geçmiş hayatınızdaki başarılar ile övünüyorsunuz. Geçmişteki başarılarınız, geleceğinde de başarılı olacağınız anlamına gelmez. Başarılar insanları taşımaz, insanlar başarılar ile yücelir. Kendinize çeki düzen verip hayata uyum sağlamak için sağlam adımlar atmalısınız.
TERAZİ BURCU: YILDIZ (TERS) - KUPA SEKİZLİSİ (TERS)

Pozitifliğinizi gün geçtikçe kaybediyorsunuz. Ruhsal ve duygusal açıdan karmaşık bir dönem içindesiniz. Karakterinizi ön plana çıkmamanız tüm bunların olmasına neden oluyor. Gücünüzün ve yaratıcılığınızın tam olarak farkında değilsiniz. Kendinizi yetersiz hissettiğiniz bu dönemde hayallerinizin yıkılmasına izin vermemeniz gerekiyor. Uyanık olmalı ve yeni girişimlerde bulunmalısınız. Sizi bekleyen son süreci ancak bu şekilde atlatabilirsiniz. Kendinizi bulduğunuz zaman başarıya giden ilk adımı atmış olacaksınız.


Şimdiye kadar yaptıklarınızın karşılığını alamadığınızı düşünüyorsunuz. Kısa bir süre içinde başaramadığını düşündüğünüz, tamam bitti dediğiniz şeylerin olduğunu göreceksiniz. Aynı zamanda yaşadığınız sorunlara derman bulmak için harcadığınız çabanın da karşılığını alabileceğiniz bir dönem geçiriyorsunuz. Biraz sabretmeniz gerekiyor. Sabrettiğiniz süreçte de iş hayatına önem vermelisiniz. Kısa bir süre içinde terfi alabilirsiniz.
AKREP BURCU: ÖLÜM (TERS) - KILIÇ ONLUSU (TERS)

Yeni girişimlerde bulunmak istediğiniz bir dönemdesiniz. Bu dönemde biraz daha atılgan olmanız gerektiğini söyleyebilirim. İçinizdeki değişim hissini hareket geçirmek içi bazı adımlar atmanız gerekiyor. Bunun için doğru zamanı kollamanız şart. Aksi takdirde olumsuz sonuçlar ile karşılaşmanız büyük ihtimal gibi duruyor. doğru zamanda yaptığınız atılımlar ile istediklerinizi ve düşündüklerinizi başarabilirsiniz. Aşk ve iş hayatınız için de tüm bunlar geçerli.


Size ters olan ve moralinizi bozan bir durum artık daha iyiye gidiyor. Bu durum karşısında tutumlarınız değişti. Sizden tecrübeli ve bilgi birikimi fazla olan kişilere akıl danışmaya başladınız ve oldukça olumlu bir durum. Problemlerinizin azaldığını açık bir şekilde söyleyebilirim. Fikirlerinizin değişmesi sizin için olumlu sonuçlar getirecek. Yeni fikirler, eski fikirlerden her zaman için daha olumludur.
YAY BURCU: KILIÇ YEDİLİSİ - KILIÇ ÜÇLÜSÜ (TERS)

Bazı yetenekleriniz ve özellikleriniz sayesinde bir çok insandan daha üstünsünüz. Fakat mütevaziliği elden bırakırsanız bunların hiçbir önemi kalmaz. Saygınlığınızı korumak için şımarmamanız ve diğer insanların fikirlerinize saygı duymanız gerekiyor. Son zamanlarda yetenekleriniz ve özellikleriniz sayesinde bir çok başarı elde ettiniz. Şu sıralar önemli bir sınavdasınız. Bu sınavdan başarı ile ayrılırsanız, hayat size daha güzel günler gösterecektir. Hayata 1-0 önde başlayanlardansınız.


Kısa bir süre içinde ayrılık yaşayacaksınız. Sizde çoğu insan gibi ilişkinizin bitmeyeceğini ve çok mutlu olacağını düşünüyordun. Fakat ilişkilerde ayrılık kaçınılmazdır. Ayrılık size gereğinden fazla acı verecek. Durumunuzu toparlamak için ihtiyacınız olan tek şey zaman. Bu zamanın ne kadar uzun olacağı yapacaklarınız ile paralellik gösteriyor. Bu süreci atlatmak çok zor olsa da bunu başaracaksınız.
OĞLAK BURCU:  TILSIM BEŞLİSİ (TERS) - KILIÇ PRENSİ (TERS)

Sıkıntılı ve zor günler geride kaldı ve artık güzel günler sizi bekliyor. Size yapılan vaatler birer birer gerçekleşmeye başladı. Sevdiğiniz ve zaman geçirmekten hoşlandığınız insanlara daha fazla zaman ayıracağınız bir döneme giriyorsunuz. İş ve aşk hayatınız beklendiğinden daha keyif verici olacak gibi duruyor. Maddi anlamda oldukça güçlenecek bir döneme giriyorsunuz. Bu noktada kalmak için daha fazla çalışmanız gerektiğini unutmamanız gerekiyor.

Olaylara karşı hazırlıksız yakalanma riskiniz bulunuyor. Dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Sağlık açısından sorunlar yaşayabilirsiniz. Aileniz ile alakalı bazı sorunlar var. Bu sorunlu döneminizde sevdiğiniz insanlardan yardım almanız gerekiyor. aynı zamandan size gelen yardım taleplerini geri çevirmemeniz gerekmektedir. İnsanlar ne kadar iyilik yaparsa karşılığında o kadar iyilik bulurlar. Kafanızın bu kadar karışık olması ise sadece dönemlik gibi duruyor. KOVA BURCU: KILIÇ BEŞLİSİ  - KRAL (TERS)

İş hayatınızdaki başarılarınızı kıskanan kişiler ile ufak tefek tartışmalar yaşayabilirsiniz. Sizi kıskanan kişilerin kim oluğunu anlamanız zor değil. Fakat tartışmalar sırasında terazinin kantarını kaçırmamanız gerekiyor. Onlar ne kadar üstünüze gelirse gelsin, sizin daha ılıman yaklaşmanız onlara karşı üstünlüğünüzü gösterecektir. Başarı her zaman kıskanılır. Bu nedenle çok fazla takmamanız gerekir.


Kurduğunuz hayallerin gerçeklemesi için sıra dışı bir yol izlemeniz gerekiyor. İlişkilerinizde ne kendi iç sesinizi dinliyorsunuz, ne de çevrenizi ciddiye alıyorsunuz. Bu sıralar her şeyi boşlamış durumdasınız. Yapmanız gereken ise kendinizi toparlamak gibi duruyor. Bu kadar tatil yeterli diye düşünerek tekrar direksiyon başına geçmelisiniz. Ancak bu sayede güzel günlerinize tekrar merhaba diyebilirsiniz. Aksi takdirde huysuz bir insan olarak anılacaksınız.BALIK BURCU: TILSIM KRALİÇESİ - TILSIM SEKİZLİSİ

Şans konusunda talihsiz olduğunuz bu dönemlerde, biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor. Giriştiğiniz her şeyin olumsuz sonuç vermesi sizin moralinizin bozulmasına neden olabilir. Fakat bu dönemin geçici olduğunun farkında olmalısınız. Maddi ve manevi açıdan zorluklar yaşayabilirsiniz. Maddi açıdan yaşayacağınız zorlukların üstesinden gelmek için biraz daha çalışmanız gerekiyor. Fakat tüm bunlara rağmen üzülmenize hiç gerek yok. Her insan hayatının belirli dönemlerinde bu tarz zorluklar ile karşılaşır. Önemli olan doğru kararlar verecek bu zorlukları aşmaktır.


Hayatla ilgili planlarınız ve hedefleriniz, uzun vadeli olmalıdır. Kısa süre içinde mükemmel sonuçlar almak her insanın hayalidir. Fakat gerçek dünyada, planlar uzun vadeli olmalıdır ve plan yapan kişiler sabırlı olmalıdır. İş hayatında başarılı olmak istiyorsanız, tüm bunları dikkatte alman gerekiyor. Aynı zamanda olaylara negatif açıdan bakmamak için, kendinize biraz daha fazla güvenmelisiniz. Maddi açıdan güzel günler sizi bekliyor. Yapmanız gereken planlarınız sürece yaymak ve gerektiği zaman gerekli tepkileri vermektir.
2022 herkes için sağlık, mutluluk, huzur, başarı getirmesi dileği ile.....EVRENSEL