2021 EYLÜL AYI TAROT BURÇ YORUMLARI

Poseidon
/
05.09.2021

2021 EYLÜL AYI TAROT BURÇ YORUMLARI


KOÇ BURCU : Asa Onlusu - Asa Kraliçesi
 Sizi yakından alakadar etmeyen durumlarla ilgilenmene gerek yok. Bu durumlar sizin yıpranmanıza neden olmaktadır. Sorumluluk alırken biraz daha bilinçli olmanız yararınıza olacaktır. Bu sayede aldığınız sorumlulukları layığı ile yerine getirebilirsiniz. Aksi takdirde çok fazla yıpranıyorsunuz. Bu da sizin için oldukça yorucu bir durum. Emeğinizin karşılığını almak için tüm bunlar yetmeyebilir. Şanslı olmadığınız bir dönemde olduğunuz için bu eksiğinizi gidermek için biraz daha fazla çaba harcamanız gerekiyor.

 Üç vakte kadar güzel bir haber alabilirsiniz. Kafanızdaki planlarınız ile ilgili zirveye odaklanmış ve son rötuşların yapılmasını bekliyorsunuz.


BOĞA BURCU : Ters Gelen Tılsım Dokuzlusu - Ters Gelen Tılsım Yedilisi
 Size verilen tavsiyelerin hepsi sizin iyiliğiniz için. Bu tavsiyelere kulak asmamanın bedeli sizin için çok yüksek olabilir. Aynı zamanda maddi açıdan çok fazla sıkıntılar çekeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Sağlık açısından sorunlar yaşamanız olası Aşk hayatınızda sizi seven insanlara şans vermeniz lazım gibi gözüküyor. Eğer iyi bakarsanız sizi kimin sevdiğini ve aşkı kimin hak ettiğini görebilirsiniz.

 Maddi olarak zorluk çekeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Parasal sorunlarla birlikte manevi sorunlar da zamanla açığa çıkacak gibi duruyor. istemediğiniz bir hayat sizi bekliyor ve bunu değiştirmek sadece sizin elinde. Çok fazla çaba sarf etmenize rağmen şimdiye kadar isteğiniz hiçbir şey olmadı. Kayıplarınızın çok fazla olması sizi oldukça yormuş gibi gözüküyor. Sağlık konusunda ise sıkıntılı bir döneme girebilirsiniz. Sinir sistemindeki sorunlar, iç organlarınızı etkileyebilir. Aynı zamanda ruhsal sorunlarınızın baş göstermesine çok az kaldı.


İKİZLER BURCU :  Ters Gelen Kılıç Üçlüsü - Ters Gelen Kupa Sekizlisi
 Kısa bir süre içinde ayrılık yaşayacaksınız. Sizde çoğu insan gibi ilişkinin bitmeyeceğini ve çok mutlu olacağını düşünüyorsunuz. Fakat ilişkilerde ayrılık kaçınılmazdır. Ayrılık size gereğinde fazla acı verecek. Durumunuzu toparlamak için ihtiyacınız olan tek şey zaman. Bu zamanın ne kadar uzun olacağı yapacaklarınız ile paralellik gösteriyor. Bu süreci atlatmak çok zor olsa da bunu başaracaksınız.


 Şimdiye kadar yaptıklarınızın karşılığını alamadığınızı düşünüyorsunuz. Kısa bir süre içinde başaramadığını düşündüğünüz, tamam bitti dediğiniz şeylerin olduğunu göreceksiniz. Aynı zamanda yaşadığınız sorunlara derman bulmak için harcadığınız çabanın da karşılığını alabileceğiniz bir dönem geçiriyorsunuz. Biraz sabretmeniz gerekiyor. Sabrettiğiniz süreçte de iş hayatına önem vermelisiniz. Kısa bir süre içinde terfi alabilirsiniz.

    
YENGEÇ BURCU: Kupa Dörtlüsü - Ters Gelen Kupa Üçlüsü
 Hayatınızı gözden geçirmeniz gerekiyor. Hayatınız boyunca yaşadığın çelişkiler hem sizi hem de ailenizi etkilemiş. Bu durum bir çok mutsuzluğa neden olmuş. Moralsiz görüntünüzden kurtulup, hem çevrenize hem de kendinize zulüm etmeyi bırakmalısınız. Sürekli olarak geçmiş hayatınızdaki başarılarınız ile övünüyorsunuz. Geçmişteki başarılarınızın, geleceğinde de başarılı olacağınız anlamına gelmez. Başarılar insanları taşımaz, insanlar başarılar ile yücelir. Kendinize çeki düzen verip hayata uyum sağlamak için sağlam adımlar atmalısınız.

 Hayatınızın en zor dönemlerinden biri içinde olduğunuzu düşünüyorsunuz. Yalnız ve üzgün bir süreçtesiniz. Bunun nedeni ise sevdiğiniz kişi ile arana üçüncü kişi girmesi. Beklemediğiniz bu olay karşısında ne yapmanız gerektiğine dair bir fikriniz yok. Aileniz ve yakın arkadaşlarından yardım almanız gerekiyor. Gururu bir kenara bırakarak, kendinizi toparlamanız gerektiğinin bilincinde olmalısınız. Sonrasında ise güzel bir hayat sizi bekliyor. Her insan bu tarz sorunlar ile karşı karşıya kalabilir. Önemli olan üstesinden gelmektir.

  
ASLAN BURCU: Ters Gelen Aziz - Asa Dokuzlusu
 Davranışlarınız ile toplumda ne kadar aykırı olduğu bilinen birisiniz. Bu kimi zaman hoşunuza gitse de, genel olarak bakıldığı zaman sizin için büyük bir sorun. Fakat yeni fikirlere açık biri olduğunuz için karşınıza çıkan fırsatları değerlendirme ihtimaliniz daha yüksek. Aşk hayatınızda ise olumsuzluklar olabilir. Birlikte olduğunuz kişi ile yaşadığınız sorunlar, ilişkinizin bitmesine neden olabilir. İlişkinizi kurtarmak istiyorsanız bir adım atmanız gerekiyor.


 Hayal kırıklığınız uğramana neden olacak beklentiler içerisindesiniz. Bu sizin hayata karşı olan beklentilerinizi azaltıyor. Hedeflerinizi ve hayallerinizi biraz daha makul seviyede tutmanız, daha mutlu olmanız için güzel bir adım olacaktır. Aynı zamanda maddi açıdan sorun yaşadığınız günlerdesiniz. Harcamalarınızı biraz daha plan ve program dahilinde yapmanız gerekiyor. Hayatınızın bu evresi, dikkatli olmanız gereken dönemlerden biri gibi gözüküyor. Bu nedenle parasal yönden biraz dengeli davranmanız gerekmektedir.BAŞAK BURCU: Tılsım Dokuzlusu - Ters Gelen Tılsım Kralı
 Parasal yönden sıkıntı yaşayacağınız bir dönemdesiniz. Etrafınızdaki insanları dinlemediğin için zor günler geçiriyorsunuz. Hayatınızın düzensiz olması, hem sizin hem de ailenizin sorunlar yaşamasına neden oluyor. Bu sorunları aşmak için radikal kararlar almanız gerekiyor. Hayatınızı yeni baştan şekillendirerek, mutlu ve huzurlu günlere yakınlaşabilirsiniz. Aksi durumda bu yaşadığınız düzensiz hayat sizi bir bataklığa götürecek. Bu konulara önem vermezseniz sonunuz oldukça kötü gözüküyor.


 Karşınızdaki insan inatçı ve sizi zorlayacak bir yapıya sahip, Maddiyata çok fazla düşkün olduğu için para için yapamayacağı şey yok. Çok zengin olmak için illegal işlere girişebilir. insanların statülerinden çok fazla etkileniyor ve yaklaşımlarını buna göre belirliyor. Parasal konularda ona güvenmemeniz gerekiyor. dikkatli olmazsanız sizde zarar görebilirsiniz. O, sevdiği kişilere önem vermiyor; sadece sahip olduğu maddi varlıkları önemsiyor. Hayatınızın bu zor sürecinde dikkatli kararlar almanız gerekiyor.TERAZİ BURCU: Ters Gelen Yıldız - Tılsım Dokuzlusu
 Pozitifliğinizi gün geçtikçe kaybediyorsunuz. Ruhsal ve duygusal açıdan karmaşık bir dönem içerisindesiniz. Karakterinizi ön plana çıkarmamanız tüm bunların olmasına neden oluyor. Gücünüzün ve yaratıcılığınız tam olarak farkında değilsiniz. Kendinizi yetersiz hissettiğiniz bu dönemde hayallerinizin yıkılmasına izin vermemeniz gerekiyor. Uyanık olmalı ve yeni girişimlerde bulunmalısınız. Sizi bekleyen son süreci ancak bu şekilde atlatabilirsiniz. Kendinizi bulduğunuz zaman başarıya giden ilk adımı atmış olacaksınız.


 Parasal yönden sıkıntı yaşayacağınız bir dönemdesiniz. Etrafınızdaki insanları dinlemediğiniz için zor günler geçiriyorsunuz. Hayatınızın düzensiz olması, hem sizin hem de ailenizin sorunlar yaşamasına neden oluyor. Bu sorunları aşmak için radikal kararlar almanız gerekiyor. Hayatınızı yeni baştan şekillendirerek, mutlu ve huzurlu günlere yakınlaşabilirsiniz. Aksi durumda bu yaşadığınız düzensiz hayat sizi bir bataklığa götürecek. Bu konulara önem vermezseniz sonunuz oldukça kötü gözüküyor.AKREP BURCU: Ters Gelen Kılıç İkilisi - Ters Gelen Kılıç Kraliçe
 Aldatma ve ihanet ile karşı karşıya kalacaksınız. Oldukça yaralayıcı bir dönem seni bekliyor. Baş etmek için temkinli olmalı ve çevrenizde olan bitene karşı duyarlı olmanız gerekiyor. İnsanlar beklemedikleri anda kazı yerler. Siz de bu duruma düşmemek için biraz dikkatli olmalısınız. Aşk hayatınızda da yeni gelişmeler olacak. Kendinizi ifade etmekte zorlandığınız bir dönemin içinde olduğunuzu söyleyebilirim.


 Size karşı kötü duygu besleyen kişiler, iki yüzlü bir şekilde yaklaşımlar sergiliyor. Bu durum kafanızı karıştırıyor. Bu dönemde olaylara ve kişilere biraz şüphe ile yaklaşman gerekmektedir. Yalancı riyakar insanlar sayesinde kendinizi erdemli biri gibi hissedeceksiniz. Bu insanlar hayatınızı olumsuz olarak etkileyebilir. Fakat erdemli davranışlar sergileyerek göreceğiniz zararı e aza indirebilirsiniz. Onlar gibi davranırsan daha fazla acı çekeceksiniz.YAY BURCU: Asa Üçlüsü - Kılıç Altılı
 İş hayatınızda girişken bir kimliğiniz olduğu için başarılı olmanız biraz zaman almış. Fakat bu dönemde yolunuz oldukça açık. Verdiğiniz kararların meyvesini yiyeceğiniz bu dönemde, hayatınızın en güzel günleri için kararlar vermeniz gerekiyor. Bu dönemde verdiğiniz kararları ileride gerçekleştirme olasılığınız yüksek. Bu nedenle en doğru kararları vermelisiniz. Aksi taktirde pişman olacağınız günler yaşayabilirsiniz. Yaptığınız planlara bir daha bakarak, güzel günler için bir adım daha atabilirsiniz.


 Düşüncelerinizi tekrar gözden geçirmek için doğru bir zaman dilimindesiniz. Neler yapabileceğinizi tam olarak belirlemeniz ve doğru adımlar atmanız gerekiyor. Aynı zamanda açığa çıkarmadığınız yeteneklerinizi sergilemeniz gerekiyor. Bu sayede daha saygın ve sevilen biri haline gelebilirsiniz. Kendiniz ile oyun oynamanız ve hayatı eğlenceli hale getirmeniz sizi mutlu edecektir. Aileniz ve arkadaşlarınızdan destek istemeye çekinmenize gerek yok. Onlar sizin için bir şeyler yaptıkça mutlu oluyorlar.OĞLAK BURCU: Asılmış Adam - Ters Gelen Kupa Prensi
  Bu kart; vazgeçişi, daha iyiye ulaşmak için elindekini kurban etme anlamını taşır. Ruhsal açıdan kurban etme ise kendinizi ibadete adamayı gösterir. Bu inanç sistemi ve olaylara bakış açısı tamamen değişebilir. Mesela özel hayatı ve iş hayatı baştan aşağıya değişebilir. Kişi, bireysel ihtiyaçlarını öne alarak diğerlerine öncelik vermekten vazgeçebilir. Yalnız bu kart diğer olumsuz kartlarla birlikte görüldüğünde cezaevine girmek ya da herhangi bir konuda suçlanmak şeklinde yorumlanabilir. Dikkat etmek gerekebilir.


 Hayatınızın bu döneminde karşılacağınız engeller sizi yıldırmasın. En sonunda kazanan yine siz olacaksınız. Engeller ve hileler elbet açığa çıkacak ve haklı/haksız kim herkes görecek. Dost görünen kişilere karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Kim dost kim düşman bunu ayırt etmeniz lazım. Düşman diye baktığın insanlar sizin iyiliğiniz için mücadele ediyor olabilir. Aşk hayatınıza ise bir süre ara vereceksiniz. Kafanızda başka planlar var. Bu planları harekete geçirmek için doğru zamanı bekliyorsunuz.KOVA BURCU: Ters Gelen Kupa Üçlüsü - Tılsım Beşlisi
 Hayatınızın en zor dönemlerinden biri içinde olduğunuzu düşünüyorsunuz. Yalnız ve üzgün bir süreçtesiniz. Bunun nedeni ise sevdiğiniz kişi ile arana üçüncü kişi girmesi. Beklemediğiniz bu olay karşısında ne yapmanız gerektiğinize dair ir fikrin yok. Aileniz ve yakın arkadaşlarınızdan yardım almanız gerekiyor. Gururunuzu bir kenara bırakarak, kendinizi toparlamanız gerektiğinin bilincinde olmalısınız. Sonrasında ise güzel bir hayat sizi bekliyor. Her insan bu tarz sorunlar ile karşı karşıya kalabilir. Önemli olan üstesinden gelmektir.


 Adaletsizlik yaşadığınız bir dönemdesiniz. Size vaat edilenler bir türlü yapılmıyor. Bu durum sizin hayata karşı inancınızın azalmasına neden oluyor. Fakat siz tavrınızı değiştirmemeniz gerekiyor. Biraz daha sabrederseniz her şeyin rayına oturduğunuzu göreceksiniz. İlerleyen süreçlerde aradığınız mutluluk ve huzura kavuşacaksınız. Her insanın hayatında böyle dönemler olabiliyor. Bu dönemleri aştığınız zaman gülerek bakacağınız anılara sahip olacaksınız. Anı biriktirmeye devam ediyorum düşüncesi ile hareket ederseniz hayatın o kadar da ciddiye alınmaması gerektiğini anlayabilirsiniz.BALIK BURCU: Ters Gelen Şeytan - Tılsım Kralı
 Korkularınızdan kurtulacağınız bir dönemin içindesiniz. Düşmanlarınızın zaaflarından yararlanarak onların üstesinden geleceksiniz. Geçmişte yaşadıklarınız size güzel tecrübeler kazandırdı. Kazandığınız tecrübeler ile doğru hamleler yaparak başarılı olabileceğini anladınız. İlerleyen süreçlerde çıkarcı insanlara karşı ilişkilerinizi daha sağlıklı yürütmeyi öğrendiniz. Bu dönem hayatınızın önemli süreçlerinden biri gibi duruyor. İyi bir şekilde atlatırsanız, hayatınızın geri kalanını daha rahat geçirebilirsiniz.


 Karşınıza çıkan fırsatları doğru olarak değerlendirmediğiniz için gereksiz olarak moral bozukluğu yaşıyorsunuz. Fakat moralinizi yüksek tutarsanız ve kendinize güvenirseniz, hayatın en güzel günlerini geçireceğiniz bir dönemin içinde olabilirsiniz. Güzel arkadaşlıklar ve samimi ilişkiler sizi bekliyor. Eğer şu an bir ilişkiniz varsa, ilişkinizi bir adım daha öteye götürmelisiniz. Bu sayede moral bozukluğu yaşamadan hayatınızın en güzel günlerine yelken açabilirsiniz. Hayatınızın her döneminde bu kadar şanslı olmayabilirsiniz.