2021 EKİM AYI TAROT BURÇ YORUMLARI

Poseidon
/
03.10.2021

2021 EKİM AYI TAROT BURÇ YORUMLARI


KOÇ BURCU : TILSIM DOKUZLUSU (TERS) - TILSIM ALTILISI (TERS)

 Size verilen tavsiyelerin hepsi sizin iyiliğiniz için. Bu tavsiyelere kulak asmamanızın bedeli çok yüksek olabilir. Aynı zamanda maddi açıdan çok fazla sıkıntılar çekeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde kendinize dikkat etmeniz gerekiyor. Sağlık açısından sorunlar yaşamanız olası. Aşk hayatınızda ise sizi seven insanlara şans vermeniz lazım gibi gözüküyor. Eğer iyi bakarsanız sizi kimin sevdiğini ve aşkı kimin hak ettiğini görebilirsiniz.


 Zor bir döneme giriş yapıyorsunuz. Şu sıralar kendinizi ifade etmekte zorluk çekiyorsunuz. Bu nedenle insanların sizi anlamadığını düşünüyorsunuz ve içinize kapanmışsınız. Maddi yönden yaşadığınız zorluklar nedeniyle çok fazla insandan borç alacaksınız. Fakat bu borçları ödeyecek maddi gücünüz bulunmuyor. İnsanlara karşı olan kibriniz, sizi daha kötü günler geçirmenize neden olacak. İş hayatınızda dürüst değilsiniz ve alçak gönüllükten çok uzaksınız.


 
BOĞA BURCU : ASA PRENSİ (TERS) - KILIÇ SEKİZLİSİ

 Sevilme ve ilgi görme ihtiyacının en fazla olduğu dönemlerden birini yaşıyorsunuz. Ama bu ihtiyaçlarınızdan dolayı insanlar sizin yapmacık olduğunuzu düşünüyor. Yarattığınız bu antipati nedeniyle çevrenizdeki insanlar sizden uzaklaşabilir. Bu nedenle olduğunuz gibi davranmanız gerektiğini söyleyebilirim. Bu şekilde devam ederseniz, sizi seven ve size ilgi duyan insanların sizden uzaklaştığını fark edeceksiniz. İş hayatınızda ise biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor. Aksi takdirde yeni iş aramak zorunda kalabilirsiniz.


 Kısa süre önce biten bir ilişkinin acısını hala yaşıyorsunuz. Yapmanız gerekin ise bu ilişkiyi bir an önce unutup zevk aldığınız aktivitelere yönelmek. İnsanlar rahatlamaya ihtiyaç duyarlar. Sizin de tam olarak ihtiyacınız olan şey bu! Yeni ilişkilere yelken açmak için biraz beklemelisiniz. Fakat bu eski günlerinizi hatırlamanız anlamına gelmiyor. Anı yaşamanız, aldığınız nefesten mutlu olmanız ve planlar yapmanız sizi daha da rahatlatacaktır.İKİZLER BURCU : KILIÇ YEDİLİSİ (TERS) - ASA DOKUZLUSU

 Hiç beklemediğiniz bir konuda takdir alacaksınız ve bu sizi çok şaşırtacak. Çok yeteneklisiniz ve size verilen öğütlerin ne kadar işe yarar olduğunu biliyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar ile iyi anlaşmanız ve kendinizi sevmeniz, etraftaki insanlar tarafından takdir görmenize neden oluyor. Başarılı bir hayatınız var ve şu an için herhangi bir sorun görülmüyor.


 Hayal kırıklığına uğramanıza neden olacak beklentiler içerisindesiniz. Bu sizin hayata karşı olan beklentilerinizi azaltıyor. Hedeflerinizi ve hayallerinizi biraz daha makul seviyede tutmanız, daha mutlu olmanız için güzel bir adım olacaktır. Aynı zamanda maddi açıdan sorun yaşadığınız günlerdesiniz. Harcamalarınızı biraz daha plan ve program dahilinde yapmanız gerekiyor. Hayatınızın bu evresi, dikkatli olmanız gereken dönemlerden biri gibi gözüküyor. Bu nedenle parasal yönden biraz dengeli davranmanız gerekmektedir.YENGEÇ BURCU : ASA SEKİZLİSİ (TERS) - TILSIM BEŞLİSİ

 İnsanların size karşı kin ve düşmanlık beslediği bir dönemdesiniz. Yeni ilişkilerinizde seçim yaparken dikkatli olmanız gerekiyor. İlişkilerinizin çoğunda sıkıntılar var. Bu sıkıntılardan kurtulmak için en mantıklı yol çevrenizi değiştirmek gibi duruyor. Yeni başlangıçlar yapmak her zaman işe yaramıştır. Eskinin ağırlığını üzerinizden atmanız gerekiyor. Hayat küçük sorunlar nedeniyle zorluk çekmeniz için kısa ve sizin içinde zamanınız kısıtlı. Bu nedenle kendinize daha fazla zaman ayırmanız gerekiyor.


 Adaletsizlik yaşadığınız bir dönemdesiniz. Size vaat edilenler bir türlü yapılmıyor. Bu durum sizin hayata karşı inancınızın azalmasına neden oluyor. Fakat sizin tavrınızı değiştirmemeniz gerekiyor. Biraz daha sabrederseniz her şeyin rayına oturduğunu göreceksiniz. İlerleyen süreçlerde aradığınız mutluluk ve huzura kavuşacaksınız. her insanın hayatında böyle dönemler olabiliyor. Bu dönemleri aştığınız zaman gülerek bakacağınız anılara sahip olacaksınız. Anı biriktirmeye devam ediyorum düşüncesi ile hareket ederseniz hayatın o kadar da ciddiye alınmaması gerektiğini anlayabilirsiniz.ASLAN BURCU : ASA DÖRTLÜSÜ (TERS) - AY (TERS)

 Kendiniz dışında herkesin mutluğu olduğunu düşünüyorsunuz. Bu düşüncenin temel nedeni ise etrafınızda gördüğünüz insanların sizin daha mutlu olduğunuza inanmanız gibi duruyor. Arkadaşlarınızın ve akrabalarınızın ilişkileri sizi hareket geçirmeli. Eski ilişkilerinizde yaşadığınız sorunlar yeni ilişkilere yelken açmanız için engel olmamalı. Geçmişi bir kenara bırakarak mutlu günlere odaklanmanız gerekiyor. Karşılıksız aşklar ilişkilerindeki eksiklikler sizi yıldırmamalı. Mutlu ve güzel günlerin geleceğinin bilincinde olarak sağlam adımlar atmanız sizi mutluluğa götürecek. Mutluluk size çok yakın.


 İlişkilerinize karşılık alabileceğiniz, sevdiğiniz kişilerin size ilgi göstereceği güzel bir dönemdesiniz. Hayatınızın belirli süreçlerinde yaşadığınız olaylar zihnininiz bulanmasına neden olmuş gibi duruyor. Ama hayatınıza girecek olan yeni bir kişi sizin toparlanmanız için büyük bir fırsat olacak. Hayalinizdekileri geçekleştirmek için doğru zaman çok yakın. İş hayatınızda da girişimci olmanız gereken günler içindesiniz.


BAŞAK BURCU :  ASA ONLUSU - KADER ÇARKI (TERS)

 Sizi yakından alakadar etmeyen durumlarla ilgilenmenize gerek yok. bu durumlar sizin yıpranmanıza neden olmaktadır. Sorumluluk alırken biraz daha bilinçli olmanız yararınıza olacaktır. Bu sayede aldığınız sorumlulukları layığı ile yerine getirebilirsiniz. Aksi takdirde çok fazla yıpranıyorsunuz. Bu da sizin için oldukça yorucu bir durum. Emeğinizin karşılığını almak için tüm bunlar yetmeyebilir. Şanslı olmadığınız bir dönemde olduğunuz için bu eksiğinizi gidermek için biraz daha fazla çaba harcamanız gerekiyor.


 Kısa süre içinde bittiğini düşündüğünüz bir durumun tekrar ortaya çıktığını duyacaksınız. Büyük çaba harcadıktan sonra, az bir yol kat ettiğini öğrenmeniz moral bozukluğuna neden olabilir. Çok fazla zamana ihtiyacınız var. Zamanı kendiniz yaratmak için bazı şeylerden feragat etmeniz gerekiyor. Yenilgiyi hiç bir zaman kabul etmemeniz gerekiyor. Eğer mantıklı adımlar atarsanız, en sonunda başarıya ulaşabilirsiniz. Başarıya ulaşmak için gerekli olan bilgi ve birikim sizde var.TERAZİ BURCU : KILIÇ ONLUSU - KILIÇ BEŞLİSİ

 İnsanı var eden de yok eden de hayalleridir. Fakat hayallere çok fazla kapılırsanız gerçek dünyadan kopabilirsiniz. Şu sıralar yaşadığınız şey tam olarak bu. İstediğiniz şeylerin gerçekleşmiyor olması, sizi çok üzebilir. Bu nedenle makul isteklerde bulunmanız gerekiyor. Aksi takdirde hayal kırıklığı yaşarsınız ve bu hem sizi hem de ailenizi oldukça olumsuz etkiler. Aşk hayatınızda ise sert tartışmalar yaşayabilirsiniz. Hayatın gerçekleri yüzünden partneriniz ile yapacağınız bir konuşma sizi sert tartışmanın içine atabilir.


 İş hayatınızdaki başarılarınızı kıskanan kişiler ile ufak tefek tartışmalar yaşayabilirsiniz. Sizi kıskanan kişilerin kim olduğunu anlanmanız zor değil. Fakat tartışmalar sırasında terazinin kantarını kaçırmamanız gerekiyor. Onlar ne kadar üstünüze gelirse gelsin, sizin daha ılıman yaklaşmanız onlara karşı üstünlüğünüzü gösterecektir. Başarı her zaman kıskanılır. Bu nedenle çok fazla takman gerekecek bir durum yok.AKREP BURCU : TILSIM KRALI - TILSIM ASI

 Karşınıza çıkan fırsatları doğru olarak değerlendirmediğiniz için gereksiz olarak moral bozukluğu yaşıyorsunuz. Fakat moralinizi yüksek tutarsanız ve kendinize güvenirseniz, hayatınızın en güzel günlerini geçireceğiniz bir dönemin içinde olabilirsiniz. Güzel arkadaşlıklar ve samimi ilişkiler sizi bekliyor. Eğer şu an bir ilişkiniz varsa, ilişkinizi bir adım daha öteye götürmelisiniz. Bu sayede moral bozukluğu yaşamadan hayatınızın en güzel günlerine yelken açabilirsiniz. Hayatınızın her döneminde bu kadar şanslı olmayabilirsiniz.


 Hayatınızın bu döneminde özellikle iş ve aşk konularında elinize çok fırsat geçecek. bu fırsatları doğru olarak kullanırsanız, mutlu olmanız için hiçbir engel kalmayacak. Kendi mutluluğunuzu gölgelemek istemiyorsanız, hayatınızın bu döneminde çok düşünmeden kararlar almanız gerekiyor. İç sesinize güvenerek mutlu günlere yelken açabilirsiniz. Kısa bir süre içinde mutlu olacağınız bir ilişkiye başlama kararı alabilirsiniz. Böyle bir fırsat çıktığında kalbiniz ile cevap vermeniz gerekiyor.YAY BURCU : KUPA KRALİÇESİ (TERS) - TILSIM ONLUSU

 Güvenilir olmayan ve huysuz bir kadın ile tanışmak üzeresiniz. Bu kadın size hayata dair önemli dersler verecek. Kimseye güvenmemen gerektiğini, aşk iye bir şey olmadığını bu kadın sayesinde öğreneceksiniz. Ahlaksızlık ve inançsızlık nedeniyle kendinizi dış dünyaya kapatmak ve iç keşfe çıkmak sizin için faydalı olabilir. Aşk hayatınız iş hayatınızı direkt etkileyecek. Bu nedenle maddi birikimler yapmanız gerekiyor. Aksi takdirde zor durumlar ile karşı karşıya kalmanız büyük ihtimal.


 Sevgiliniz/Eşiniz ile olan ilişkilerinizde sorun yaşadığınız bir dönemdesiniz. Aile bireyleri ilişkinize çok fazla dahil oluyor ve bu da sorunlar meydana getiriyor. Bu konuda oturup ciddi çözümler bulmanız gerekmektedir. Aynı zamanda maddi olarak yaptığınız yatırımlar size olumsuz sonuçlar verebilir. Bu nedenle yatırım yapacağınız konuyu belirlerken iki kere düşünmeniz gerekiyor. Maddi olarak sorun yaşamamak için dengeli bir politika izlemeniz gerekiyor. fakat çalışarak ve sabır ederek tüm sorunlarınızı aşmanız mümkün.OĞLAK BURCU : KUPA DÖRTLÜSÜ (TERS) - KUPA ONLUSU (TERS)

Hayatınızın bu döneminde yeni arkadaşlıklara ve dostluklara açıksın. Yeni ortamlara girerek yeni insanlar ile tanışma fırsatı bulacaksınız. Aynı zamanda çok sevdiğiniz eski bir arkadaşınız size zeytin dalı uzatacak. Arkadaşlık ve dostluk yönünden oldukça olumlu günler geçireceksiniz. Mutlu ve huzurlu bu günlerinizde ise aşk hayatınızda bazı sorunlar yaşamanız mümkün. Fakat siz dostluğu tercih ederek aşk hayatınıza kısa bir süre ara vereceksiniz.


 Aile ve dostlarınız ile anlaşmazlıklar yaşayabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu evrede bazı kayıplar yaşayabileceğinizi söyleyebilirim. Bu kayıplara önceden hazırlıklı olmanız gerekiyor. Kayıplar sırasında kim sizin gerçek dostunuz, kimin sizden çıkarı var net bir şekilde görebilirsiniz. Kayıpları kazanca çevirmek sizin elinizde gibi duruyor. Kendiniz ile ilgili kararlar verirken net olmalısınız. Zorlu süreçleri atlatmanız için bu oldukça önemlidir.KOVA BURCU : ASA BEŞLİSİ - ASA ÜÇLÜSÜ (TERS)

 Hayatınızda yer alan biri ile oldukça şiddetli bir tartışma yaşamışsınız. Bu şiddetli tartışma sizin doğruyu bulmanız için oldukça önemli bir tecrübe gibi duruyor. Yaşadığınız tecrübelerden doğru ders çıkarmayı başarabilirseniz, ileride aynı sorunları yaşamazsınız. İlişkilerinizi tekrar gözden geçirerek yeni dostluk edinmeye başlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Aşk hayatınızda ise, yeni bir ilişkiye başlamak istiyorsanız eskisini tamamen unutman gerekiyor. Aksi takdirde hem kendinizi hem de karşındakine çok fazla zarar verebilirsiniz.


 Etrafınızda başarı yakalamış bir çok arkadaşınızı görerek onları kıskandığınız bir dönem içindesiniz. Eğer girişimci ruhunuzu harekete geçirmezseniz kıskanmaya devam etmek zorunda kalacaksınız. Bu süreçte karşınıza bir çok engel çıkabilir. Geçmişi bir kenara bırakarak gelecek ile ilgili doğru kararlar vermeniz size fayda sağlayacak. Aynı zamanda çevrenizdeki insanların birer birer evlenmeleri, sizin moralinizi bozuyor. Yapmanız gereken hayatın içine girmek ve girişimci ruhunuzu harekete geçirmek diyebilirim.BALIK BURCU : KUPA DÖRTLÜSÜ  - BÜYÜCÜ (TERS)

 Hayatınızı gözden geçirmeniz gerekiyor. Hayatınız boyunca yaşadığınız çelişkiler hem sizi hem de ailenizi etkiliyor. Bu durum bir çok mutsuzluğa neden oluyor. Moralsiz görüntünüzden kurtulup, hem çevrenize hem de kendinize zulüm etmeyi bırakmalısınız. Sürekli olarak geçmiş hayatınızdaki başarılarınız ile övünüyorsunuz. Geçmişteki başarılarınız, geleceğinizde de başarılı olacağınız anlamına gelmez. Başarılan insanları taşımaz, insanlar başarılar ile yücelir. Kendinize çeki düzen verip hayata uyum sağlamak için sağlam adımlar atmalısınız.


 Bazı karakter özellikleriniz nedeniyle, görevlerinin tam anlamıyla hakkını veremiyorsunuz. Dikkatsizlik ve düzensiz biri olmanız iş hayatınızda sizi çok etkiliyor. Daha dikkatli olmak sizin elinizde, fakat amacınız üzerinizdeki işi atmak ve bir an önce rahata erişmek. Bu nedenle hayatınızda çok fazla zorluk ile karşılaşıyorsunuz. Bununla birlikte çok yakınınızda sizi sevdiğini iddia eden fakat hata yapmanı bekleyen biri var. Bu kişiden uzak durmanız gerekiyor. Aksi takdirde bu kişi sizin hayatınızı alt üst edebilir.