Kahve Falı Nedir ?

Kahve falı tarihçesi Osmanlı devrine dayanmaktadır, Osmanlı sarayından gelen bir gelenektir. Osmanlı İmparatorluğuna Yavuz Sultan Selim zamanında getirilmiştir. İlk dönemlerinde sarayın gözde içeceği haline gelmişti, daha sonra günümüze kadar yaygınlaşarak gelmiştir, Niyet edilerek kapatılan fincanda tüm sihirli semboller yorumlanır ,derin hissiyatlarla bakılan bir fal türüdür.
Fincanın açılması için tamamen soğumasına ihtiyaç vardır. Yaklaşık olarak bir on veya on beş dakika beklemek yeterlidir. Sonrasında fincan açılır. Ve fala bakacak kişi kahve falı yorumla uygulamasına başlar. Bunu yaparken de yine fincan saat yönünde döndürülerek yorumlanır. Fal, geçmiş, şimdi ve geleceği içeren yorumlarla bakılır.
Kahve falı bakmak yetenek gerektir. Yapılan araştırmalar, kahve falına bak uygulamasının kişiler üzerinde psikolojik mutluluk sağladığı yönündedir. Dolayısıyla bu fal hem eğlenmek hem de keyifli zaman geçirmek için bakılmaktadır.
Dilerseniz de, Kahve Falı'nı seçtikten sonra yorumcunuzu seçebilir ve aynı şekilde kolayca ödemenizi yaparak falınızı gönderebilirsiniz. 
Uzman Kadromuz özveri ile fincanlarınızı beklemektedir,
Ayrıca  diğer fal türü de Tarot Falı'dır. Tarot falı ile ilgili detaylara bakıp  seçtiğiniz uzamana fallarınızı gönderebilirsiniz, fal türü detaylarına da sayfamızdan ulaşabilirsiniz.  

Bol Keyifli fallar!

  • 1Falı uygulamak için üye girişi yapmış olmanız gerekmektedir.
  • 2Falınızı yorumlatmak istediğiniz yorumcuyu seçin.
  • 3Kahve falınızın görsellerini yükleyin.
  • 4Falınız ile ilgili diğer bilgi detayları için bilgi formunu doldurun.
  • 5Falınızı gönderdikten sonra, yorumunuza üye panelinizden ulaşabilirsiniz.

Yorumcu Seçimi

EVRENSEL
Çevrimiçi

Bazı Ruhlar Şifacı doğar, şifa verdikçe kuvvetlendiğimi hissediyorum...Küçüklükten gelen önsezilerim, aldığım hissiyatlarım ve Meleklerim ile aklındaki cevapsız soruları aydınlatmak için yanındayım!

20
Yazılı
Sesli
FLORİDA
Çevrimiçi

Selamlar Sevgili Danışanlarım,Uzun zamandır bakım yapıyorum beni tanıyanlar bilenler bilir Artık Evrenselhayat.com'dayım hepinizi bekliyorum

0
Yazılı
Sesli
EFSUN
Çevrimiçi

EFSUN' dan sevgiler Uzun yıllardır bakım yapıyorum, ,Aklındaki cevapsız soruları aydınlatmak için bana danışabilirsin.Hissettiklerim de hiç bir zaman yanılmam derin hissiyatlarım ile fallarınıza bakıyor olacağımGüzel yorumlarımın gerçekleşmesi en büyük mutluluğum olacaktır hepiniZe ayrı ayrı kocaman mutluluklar  istiyorum kucak dolusu sevgiler.....

3
Yazılı
Sesli
MEDYUM SARE
Çevrimiçi

Sihirli dünyama hoş geldin ben de seni bekliyordum...

0
Yazılı
Sesli
Daha fazla yok ...