Kullanıcı Gizlilik Politikasi

Sitemizce alınan bilgiler sadece sitenin servislerinden sorunsuzca faydalanmanızı sağlamak amacı ile alınmış temel bilgilerdir.

evrenselhayat.com, size en iyi hizmeti vermek için e-mail adresiniz gibi bir takım bilgilerinizi sizin onayınızla alarak sisteme kaydeder ve evrenselhayat.com, siz kullanıcılarına ait e-posta, telefon numarası gibi iletişim bilgilerini hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da diğer kuruluşla paylaşmaz. Kullanıcılar arasındaki yazışmaları diğer kullanıcılara açmaz.

Kayıtlı kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde satılmaz, kiralanmaz ya da başka bir kurum ya da kuruluş ile karşılıklı değiştirilmez. Bu 'Gizlilik Politikası' metninde yer alan maddeler haricinde hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

Müşterilerimizden alınan bilgiler, müşterilerimizin site hizmetlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanması amacıyla alınmış sabit bilgilerdir.

Evrenselhayat.com, müşterilerine en iyi hizmet vermek adına e-posta, isim soyisim, telefon numarası gibi bilgileri sizin onayınızı alarak sisteme otomatik kaydeder. Hiçbir şirket, iş ortağı, kuruluş vb. üçüncü şahıslar ile bilgileriniz kesinlikle paylaşılmaz.

Müşterilerimizin sistemde kayıtlı bilgileri kiralanamaz, satılamaz ya da herhangi bir şekilde değiştirilemez.

Müşterilerimizin kişisel bilgileri, Kullanım Koşulları sözleşmesinde yer alan kurallar çerçevesinde yasal mercilere gösterilebilir.

Müşterilerimizin kişisel bilgileri güvenli ortamlarda saklanmaktadır. evrenselhayat.com adresi, müşterilerinin kişisel bilgilerini korumak için en üst düzey teknoloji standartlarından yararlanmaktadır.

Kişisel bilgilerinizi ancak Kullanım Koşullarında kabul ettiğiniz kurallar çerçevesinde yasal mercilere açabilir.

Kişisel bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır. evrenselhayat.com, bilgilerinizi korumak için en güncel teknoloji standartlarını kullanmaktadır.