2021 AĞUSTOS AYI TAROT BURÇ YORUMLARI

Poseidon
/
30.07.2021

2021 AĞUSTOS AYI TAROT BURÇ YORUMLARI


KOÇ BURCU : Ters Gelen Asa Altılısı - Kılıç İkilisi

Vermiş olduğunuz bir kararın sonuçları ile alakalı bu ay yeni haberler alacaksınız. Bu haber hoşunuza gitmeyebilir. Fakat bu sizi yıldırmamalı. Aynı zamanda ilişkinizde önemli bir gelişme yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin sadakatsizliği yüzünden ilişkiniz yıpranacak gibi duruyor. Hayatınızda her şeyin yolunda gittiğini düşünürken karşılaştığınız bu tablo sizi oldukça üzecek gibi. Hayatınızın bu evresinde kayıplar ve başarısızlıklar sizi bekliyor. Fakat bu sürecin geçici olduğunu unutmamanız gerekiyor. Güzel günlere ulaşmak için biraz sabretmeniz gerekmektedir.

Çok önemli bir konuda karar aşamasındasınız. Bu kararı verirken oldukça zorlanacaksınız. Bu nedenle karar verirken çok iyi bir şekilde düşünmelisiniz. Aksi takdirde kararın neticesinde oluşacak olan zorluklara katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Her insanın hayatında karar vermek zorunda olduğu önemli zaman  dilimleri vardır. Bu kararlar insan hayatını yüksek derecede etkiler. Siz de kararınızı bu noktalar ışığında vermelisiniz.


BOĞA BURCU: Ters Gelen Tılsım Dokuzlusu - Asa Sekizlisi

Size verilen tavsiyelerin hepsi sizin iyiliğiniz için. Bu tavsiyelere kulak asmamanızın bedeli çok yüksek olabilir. Aynı zamanda maddi açıdan çok fazla sıkıntılar çekeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde kendinize dikkat etmeniz gerekiyor. Sağlık açısından sorunlar yaşamanız olası. Aşk hayatında da sizi seven insanlara şans vermeniz lazım gibi gözüküyor. Eğer iyi bakarsanız sizi kimin sevdiğini ve aşkı kimin hak ettiğini görebilirsiniz.

Bu günlerde oldukça önemli haberler alacaksınız. Özellikle aşk hayatınızda yaşayacağınız hareketlilik, sizin için dönüm noktası olabilir. İş hayatında ise aklınızdaki projeleri gerçekleştirmek için en doğru zamandasınız. Yeni girişim fikirlerinizi harekete geçirmeniz parasal anlamda tüm sorunlarınızın bitmesi için güzel bir adım. Sağlık konusunda da hassas bir dönemde olduğunuzu söyleyebilirim. Yoğunluk sağlığınıza olumsuz etki edebilir. Dengeli bir yaşam sizin için her ne kadar zor olsa da, biraz kendinize zaman ayırmanız gerekiyor.


İKİZLER BURCU : Kılıç Yedilisi - Asa Dokuzlusu


Bazı yetenekleriniz ve özellikleriniz sayesinde bir çok insandan daha üstünsünüz. Fakat mütevaziliği elden bırakırsanız bunların hiçbir önemi kalmaz. Saygınlığınızı korumak için şımarmamanız ve diğer insanların fikirlerine saygı duymanız gerekiyor. Son zamanlarda yetenekleriniz ve özellikleriniz sayesinde bir çok başarı elde ettiniz.


Şu sıralar önemli bir sınavdasınız. Bu sınavdan başarı ile ayrılırsanız, hayat size daha güzel günler gösterecektir. Hayata 1 - 0 önde başlayanlardansınız.


Hayal kırıklığı uğramanıza neden olacak beklentiler içerisindesiniz. Bu sizin hayata karşı olan beklentilerinizi azaltıyor. Hedeflerinizi ve hayallerinizi biraz daha makul seviyede tutmanız, daha mutlu olmanız için güzel bir adım olacaktır. Aynı zamanda maddi açıdan sorun yaşadığınız günlerdesiniz. Harcamalarınızı bir daha plan ve  program dahilinde yapmanız gerekiyor. Hayatının bu evresi, dikkatli olmanız gereken dönemlerden biri gibi gözüküyor. Bu nedenle parasal yönden biraz dengeli davranmanız gerekmektedir.


YENGEÇ BURCU : Kılıç Kıralı - Kılıç Beşlisi


Yeni arkadaşlarınız, yeni bir ilişki için size aracı olacaklar. Bu nedenle yeni çevreniz ile iyi geçinmeniz gerekiyor. Espri yeteneğiniz oldukça kuvvetli ve çevrenizde sevilen birisisiniz. Olumsuz yönlerin arasında da iki yüzlülüğünüz var. Hayat sizi çok kolay ekart edebiliyor. Kararlarınızı eşiniz veya en yakın dostunuz ile paylaşmanız, sizi büyük bir yükten kurtarıyor. Fakat duygularınızı insanlardan gizlemeniz sizi yoruyor. Karmaşık günler geçiriyorsunuz. Bunları atlatmak için biraz sabretmeniz gerekiyor. Daha sonrasında istediğiniz o güzel günlere kavuşabilirsiniz.


İş hayatınızdaki başarılarınızı kıskanan kişiler ile ufak tefek tartışmalar yaşayabilirsiniz. Sizi kıskanan kişilerin kim olduğunu anlamanız zor değil. Fakat tartışmalar sırasında terazinin kantarını kaçırmamanız gerekiyor. Onlar ne kadar üstünüze gelirse gelsin, sizin daha ılıman yaklaşmanız onlara karşı üstünlüğünüzü gösterecektir. Başarı her zaman kıskanılır. Bu nedenle çok fazla kafaya takmanız gerekecek bir durum yok.


ASLAN BURCU :  Asa İkilisi - Ters Gelen Dünya


Bu sıralar tarafsız yapıda bir insan olmanın zorluklarını çekiyorsunuz. Fanatiklik size göre olmasa bile, insanlar bazen taraf tutmak zorunda kalabilirler. Diğer yanda ilişkilerinizde daha aktif olmanız gereken bir dönem içindesiniz. Sadece lafla değil, kalbiniz ile ilişkilerinize yaklaşmanız gerekiyor. Bu sayede daha uzun soluklu ilişkiler yaşama ihtimali elde edebilirsiniz. Aksi takdirde hayatınızda yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu hissedeceksiniz. Uzun soluklu ilişki yaşamak istiyorsanız daha aktif ve açık olmalısınız.


Çok durgun ve değişimlerden korkan bir yapınız var. Böyle devam ettiğiniz sürece hayattan zevk almamaya devam edeceksiniz. İnatçı ve kibirli tavırlarınız yüzünden insanlar sizden uzak durmak istiyor. Aynı zamanda yaşadığınız olaylardan ders almak istemiyorsunuz. Mutlu olmak için kendinize engeller koyuyor gibisiniz. Aşk ve iş hayatınızda sorunlar dolu. Eğer bu şekilde devam ederseniz hiç bir zaman mutlu olamazsınız.


BAŞAK BURCU : Ters Gelen Asa Beşlisi - Kral


Sevdiğiniz biri ile bir konu üzerinde şiddetli bir tartışma yaşamışsınız. Tartışmanın boyutu istenmeyen boyutlara gelmiş ve bu durum sizi fazlasıyla hırpalamış. Durumu düzeltmek için ilk adımı atması gereken kişi sizsiniz. Eskide olanları bir kenara bırakmalı ve yeni bir başlangıç yapmalısınız. Ona karşı tavırlarınızı bir kez daha tartmanız gerekiyor. Daha ılımlı ve anlayışlı olursanız tüm sorunların çözülebileceğini söyleyebilirim. Bazı konularda gurur yapmak büyük kayıplar yaşamanıza neden olabilir.


Kral Kartı, tüm planların gerçekleşeceğine işaret eder. Liderlik ve güç bu karttadır. Mantık ön planda olup, analiz yeteneğiniz güçlü, sorumluluk sahibi ve öz güveni yüksek birisisiniz.


TERAZİ BURCU : Yıkılan Kule - Kupa İkilisi


Bu kartı seçen kişi eğer bir şeyin karşısında değilse bu kart güçlüklere işaret eder. Bu kartı seçen kişi için dürüstlüğü simgeler. Yoldan çıkarıcı eğilimler olacak ama doğru yol bulunacaktır. Kişisel bilgiyi arzuluyorsanız bu kart olumlu bir kart olabilir. Sağlık açısından hastalığa işaret edebilir. Yıkımlar daha çok iş, aile, ev ve psikolojik açıdan olabilir.


Mars tarafından yönetilen yıkılan kule kartında bir kuleye şimşek düşmüş ve yanmakta olan kuleden aşağıya iki kişi düşmektedir. Gökyüzünün siyah olması ve düşen iki kişinin baş aşağı olmaları dikkati çekmektedir. Bu şimşeği tanrılar tanrısı Zeus'un gönderdiğine inanılır ve karttaki kule ise tanrının evidir. Buradaki şimşek yıkıcı dış güçlerin kale ise bu dış güçler tarafından yok oluşu başlamış olanların simgesidir. Karttaki 22 ateş parçası aslında 22 büyük arkana kartının simgesidir.


Yeni insanlar ile tanışacağınız bir dönemdesiniz. Bu dönemde, eski dostluklarına göre daha farklı dostluklar kuracaksınız. Bu sizin ufkunuzu açacak. Hep aynı insanlar ile zaman geçirdiğin için kendinizi gerçekleştirme fırsatı bulamadınız. Fakat yeni çevren sizin hayatınızda dönüm noktası olabilir. Bunu iyi değerlendirmeniz gerekiyor. İnsanlar sürekli yeni kişiler ile tanışma fırsatı bulamayabiliyor. Yeni arkadaş grubunuz ile büyük heyecanlar yaşayacaksınız.


AKREP BURCU : Ters Gelen Tılsım Ası - Ters Gelen Kupa Kralı


Kayıplar yaşayacağınız bir döneme giriyorsunuz. İsteklerinizin gerçekleşmemesi nedeniyle maddi olarak zorluk çekiyorsunuz. İşinizde memnun olmayacağınız sorunlar ile karşılaşma riskiniz çok fazla. iş hayatında yaşadığınız bu sorunlardan uzaklaşmak için sevdikleriniz ile daha fazla zaman geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Kayıplarınızı en aza indirmek için biraz sabırlı olmanız gerekiyor. Son bir dönemde olduğunuzu unutmamanız gerekiyor.


Yaşadığın haksızlık yüzünde önemli kayıplar yaşayabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların iki yüzlü olması nedeniyle çok fazla sorun yaşıyorsunuz. Düşmanlarınızı ve dostlarınızı iyi belirlemeniz gerekiyor. Düşmanlarınıza karşı tavırlarınızı doğru belirlemeli ve en beklemedikleri anda onlara derslerini vermelisiniz. Fakat onlarında sizin boş anınızı beklediğini unutmamanız gerekiyor. Hayatınızın bu karmaşık evresinde ailenizden destek almanız gerekiyor.


YAY BURCU : Kupa Beşlisi - Kılıç Ası


Kendini yalnız hissettiğiniz günler geçiriyorsunuz. Sürekli olarak moraliniz bozuk ve çıkış yolu bulamıyorsunuz. Fakat bu doğru değil. Her zaman bir çıkış yolu vardır. Kendinizi toparlayıp, çıkış yolunu doğru yerde aramalısınız. Yaptıklarınızdan pişman olmak yerine onlardan ders almanız gerekiyor. Yalnızlığınızı sorgulamaktan çok, yalnız olmamaya çalışmanız gerekiyor. Bunlar için gerekli olan tüm güç sizde bulunuyor. Yeni başlangıçlar yaparak hayatınızı düzene sokmanız mümkün.


Verdiğiniz karardan memnun olmak için iyi düşünmeniz gerekiyor. Aksi takdirde hayatının hatalarından birini yapabilirsiniz. Parasal konularda sıkıntı çekmeyeceksiniz. Fakat biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor. Kısa süre içinde mutlulukların sizi bulması için biraz çaba sarf etmeniz şart gibi duruyor.


OĞLAK BURCU : Asa Sekizlisi - Ters Gelen Kupa Kralı


Bu günlerde oldukça önemli haberler alacaksınız. Özellikle aşk hayatınızda yaşayacağınız hareketlilik, sizin için dönüm noktası olabilir. İş hayatınızda ise aklınızdaki projeleri gerçekleştirmek için en doğru zamandasınız. Yeni girişim fikirlerinizi hareket geçirmeniz parasal anlamda tüm sorunlarınızın bitmesi için güzel bir adım. Sağlık konusunda da hassas bir dönemde olduğunuzu söyleyebilirim. Yoğunluk sağlığınıza olumsuz etki edebilir. Dengeli bir yaşam sizin için her ne kadar zor olsa da, biraz kendinize zaman ayırmanız gerekiyor.


Yaşadığınız haksızlık yüzünden önemli kayıplar yaşayabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların iki yüzlü olması nedeniyle çok fazla sorun yaşıyorsunuz. Düşmanlarınızı ve dostlarınızı iyi belirlemeniz gerekiyor. Düşmanlarınıza karşı tavırlarınızı doğru belirlemeli ve en beklemedikleri anda onlara derslerini vermelisiniz. Fakat onlarında sizin de boş anınızı beklediğini unutmamanız gerekiyor. Hayatınızın bu karmaşık evresinde ailenizden destek almanız gerekiyor.


KOVA BURCU : Ters Gelen Kılıç Yedilisi - Asılmış Adam


Hiç beklemediğiniz bir konuda takdir alacaksınız ve bu sizi çok şaşırtacak. çok yeteneklisiniz ve size verilen öğütlerin ne kadar işe yarar olduğunu biliyorsunuz. Kendiniz ile çok iyi anlaşıyorsunuz ve bu keyifli bir durum. Çevrenizdeki insanlar ile iyi anlaşmanız ve kendinizi sevmeniz etraftaki insanlar tarafından takdir görmenize neden oluyor. Başarılı bir hayatınız var şu an için herhangi bir sorun gözükmüyor.


Bu kart; vazgeçişi, daha iyiye ulaşmak için elindekini kurban etme anlamını taşır. Ruhsal açıdan kurban etme ise kendini ibadete adamayı gösterir. Bu inanç sistemi ve olaylara bakış açısı tamamen değişebilir. Mesela özel hayatı ve iş hayatı baştan aşağıya değişebilir. Kişi, bireysel ihtiyaçlarını öne alarak diğerlerine öncelik vermekten vazgeçebilir. Yalnız bu kart diğer olumsuz kartlarla birlikte görüldüğünde cezaevine girmek ya da herhangi bir konuda suçlanmak şeklinde yorumlanabilir.


BALIK BURCU : Ters Gelen Kılıç Beşlisi - Kupa Kralı


Kara bulutların üzerinizde gezdiği bir dönemdesiniz. İki tane düşmanınız sizi alt etmek için elinden geleni yapıyor. Bu sıralar sınırı biraz daha aşabilirler ve beklemediğin hamlelerde bulunabilirler. Dikkatli olarak düşünürseniz bu düşmanların kim olduğunu anlayabilirsiniz. Onları kendinizden uzak tutarak zarar görmekten kurtulabilirsiniz. Eğer onlar ile baş etmeye çalışırsanız zarar gören siz olacaksınız. Çünkü onlar sizden daha çok acımasızlar. Bu konuda sizin dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum.


Romantizmi iliklerinize kadar yaşadığınız bir dönemdesiniz. Sevdiğiniz insana hislerinizi açıklarken zorluk yaşamıyorsunuz. Bu da ifade etmenize neden oluyor. Bu dönemi iyi değerlendirirseniz hayatınıza güzel insanlar sokabilirsiniz. Eğer inat ederseniz, kurduğunuz hayallere ulaşmanız oldukça kolay olacak. İş hayatında ise radikal kararlar verebilirsiniz. İş değişikliğine gitmek sizin için bir tercih olabilir. İş ve aşk hayatınız oldukça hareketli geçeceğe benziyor. Bu hareketlilik size maddi ve manevi anlamda kazanç getirecek.