Su Falı Nedir ?


Su falında en net bilgiler aktarılmaktadır uzman yorumcunun konsantrasyon ve yorumlama enerjisinin oldukça yüksek olması falın net bir şekilde yorumlanabilmesi açısından oldukça önemlidir.
Sudaki çizgi ve şekillere göre falı yorumlamaya başlaması ile birlikte su falı yoruma hazırlanmaktadır. Su falındaki çizgi veya şekillere göre yorumladığı su falına kendi hislerini de ekleyen uzman yorumcu, gelecek ve geçmiş hakkında çeşitli detayları fal baktıran kişiye özel analiz ederek aktarmaktadır. Geleceğiniz ile ilgili veya geçmişteki herhangi bir sorunun tüm detaylarını ve yanıtlarını en net haliyle aktaran su falını siz de tercih edebilirsiniz , Su falında Anne ismi doğum yeriniz gereklidir.
Aklınızda spesifik bir konu varsa soru bölümünde belirtiyorsunuz ve size özel, yazılıi sesli veya telefonda yorumcunuzla birebir özel bir fal bakımınızı yaptırabiliyorsunuz. Su Falınızda anlamadığınız, varsa netleştirilmesini istediğiniz konuyu falınızdan sonraki soru bölümünden yorumcunuza sorarak yorumunuzu değerlendirebilirsiniz. 
Bir diğer fal türü olan Yıldızname Falı'da benzer bilgiler ile bakılsa da, ikisinin yorum şekli, bakılma şekli ve yorumları farklılık göstermektedir. Fakat iki falda oldukça net bilgiler aktarılır.

Bol Keyifli Fallar !

  • 1Falı uygulamak için üye girişi yapmış olmanız gerekmektedir.
  • 2Falınızı yorumlatmak istediğiniz yorumcuyu seçin.
  • 3Kahve falınızın görsellerini yükleyin.
  • 4Falınız ile ilgili diğer bilgi detayları için bilgi formunu doldurun.
  • 5Falınızı gönderdikten sonra, yorumunuza üye panelinizden ulaşabilirsiniz.

Yorumcu Seçimi

EVRENSEL
Çevrimiçi

Bazı Ruhlar Şifacı doğar, şifa verdikçe kuvvetlendiğimi hissediyorum...Küçüklükten gelen önsezilerim, aldığım hissiyatlarım ve Meleklerim ile aklındaki cevapsız soruları aydınlatmak için yanındayım!

20
Yazılı
Sesli
FLORİDA
Çevrimiçi

Selamlar Sevgili Danışanlarım,Uzun zamandır bakım yapıyorum beni tanıyanlar bilenler bilir Artık Evrenselhayat.com'dayım hepinizi bekliyorum

0
Yazılı
Sesli
EFSUN
Çevrimiçi

EFSUN' dan sevgiler Uzun yıllardır bakım yapıyorum, ,Aklındaki cevapsız soruları aydınlatmak için bana danışabilirsin.Hissettiklerim de hiç bir zaman yanılmam derin hissiyatlarım ile fallarınıza bakıyor olacağımGüzel yorumlarımın gerçekleşmesi en büyük mutluluğum olacaktır hepiniZe ayrı ayrı kocaman mutluluklar  istiyorum kucak dolusu sevgiler.....

3
Yazılı
Sesli
Daha fazla yok ...