Tarot Falı Nedir ?


Tarot kartlarının geçmişi çok eskilere dayanırken yaklaşık 500-600 yıllık bir tarihe sahip olduğu öngörülmektedir,78 karttan oluşan tarot destesi ile en eski ve en mistik kehanet yöntemi olarak  kabul edilmiştir.
 22 adet tarot kartı Büyük Arkana Destesi olarak belirlenirken diğer 56 adet kart ise Küçük Arkana Destesi olarak adlandırılmaktadır. Mitolojik figürler ile sembol içeren tarot kartları farklı desteler halindedir, Evrensel olarak dünya kültüründe yaygınlaşmıştır.
 Tarot falı bakarken kullanılan destenin türü kartların anlamlarını etkilememektedir. Tarot kartlarının her deste türünde anlamları aynı olmakla birlikte kartın üzerindeki semboller ve figürler ile yorumlanan tarot falı yorumcunun duru öngörüsü ile desteklenen bir fal türüdür. Farklı açılım yöntemleri ile sorulara yönelik direkt yanıtları sunabilen tarot falının en çok kullanılan açılım türü 10’lu açılım türü olarak bilinmektedir. Kelt açılımda genel bir yorum yapılmaktadır. İlişki durumu ile ilgili yorum istendiğinde 6 'lı açılım uygun görülmektedir.
 Gelecek hakkında merak ettiğiniz tüm detayları, konuları ve geçmişten gelen etkileri de tarot falı ile öğrenebilirsiniz. Öğrenmek istediklerinizi ve sormak istediklerinizi Uzman yorumcularımıza yazarak tarot falınıza hemen detaylı bir şekilde baktırabilirsiniz.
Ayrıca Çok popiler olan aşk falı olarak kabul edilen ,gizli olan gerçekleri öğrenmek istiyorsan Katina falı bakan uzman yorumcularımıza Katina falını gönderebilirsiniz.

Bol Keyifli Fallar !

  • 1Falı uygulamak için üye girişi yapmış olmanız gerekmektedir.
  • 2Falınızı yorumlatmak istediğiniz yorumcuyu seçin.
  • 3Kartlarınızı seçin.
  • 4Falınız ile ilgili diğer bilgi detayları için bilgi formunu doldurun.
  • 5Falınızı gönderdikten sonra, yorumunuza üye panelinizden ulaşabilirsiniz.

Yorumcu Seçimi

EVRENSEL
Çevrimiçi

Bazı Ruhlar Şifacı doğar, şifa verdikçe kuvvetlendiğimi hissediyorum...Küçüklükten gelen önsezilerim, aldığım hissiyatlarım ve Meleklerim ile aklındaki cevapsız soruları aydınlatmak için yanındayım!

20
Yazılı
Sesli
EFSUN
Çevrimiçi

EFSUN' dan sevgiler Uzun yıllardır bakım yapıyorum, ,Aklındaki cevapsız soruları aydınlatmak için bana danışabilirsin.Hissettiklerim de hiç bir zaman yanılmam derin hissiyatlarım ile fallarınıza bakıyor olacağımGüzel yorumlarımın gerçekleşmesi en büyük mutluluğum olacaktır hepiniZe ayrı ayrı kocaman mutluluklar  istiyorum kucak dolusu sevgiler.....

3
Yazılı
Sesli
MEDYUM SARE
Çevrimiçi

Sihirli dünyama hoş geldin ben de seni bekliyordum...

0
Yazılı
Sesli
Daha fazla yok ...