Işık işçisi olarak doğan belli yetilere sahip olan Melis Nazlı 1990 yıllarında temmuz ayında İzmir 'de dünyaya geldi burcu yengeç yükseleni ikizler, ay burcu balık olan Kişisel Gelişim Eğitmeni genç yaşlarda verilen yetilerini bir çok alanda almış olduğu eğitimler ile bunları harmanlıyarak uzun senelerdir danışanlarına ışık olmayı seçti.

Her zaman çok daha araştırmacı ve öğrenmeye meyilli olduğundan Kişisel gelişim yolculuğun da Astroloji, psikoloji, spiritüalizm, parapsikoloji,ezoterizm, metafizik, ruhsal konulardaki özel ilgisi zaman içinde artarak devam etti.

Hem okuyup hem çalışarak araştırmalarına devam eden 13 yaşından beri gördüğüm ilahi rüyalar sonrasında astroloji ve reiki ile tanıştı.

2016 senesinde İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya ve İletişim bölümünden mezun oldu.

Böylelikle açılan portalda (kapıda) ruhsal olarak şifa vermeyi seçti, uzun yıllar süren reiki çalışmaları ve deneyimleri,görüleri, aldığı sayısız eğitimler ve inisiyasyonlar, uyguladığı şifa seansları, enerjisel çalışmalar ile şifalanmak isteyen her türlü varlığa şifa ve sevgi enerjisi katarak gerek melekleri ustadları , rehberleri , Evrensel sevgi bütünlüğünü korumak adına ışık olmayı seçti.

Ayrıca ; 'Ünvanlı Astrolog' ,'Access Bars Uygulayıcısı ','NLP Master Teacher','Icf ve Ac Profesyonel Yaşam Koçu ', 'Kuantum Uygulayıcı' , 'Holistik ve Kuantum Yaşam Koçu' 'Reiki Master Teacher','İlişki Yaşam Koçu','Tarot Kart Okuyucusu','NLP Master Teacher','Baş Melek Mikail Enerjisi' ve bir çok alanda onaylı belgeleri bulunan eğitmendir, İzmir'de Eğitim ve seminerleri halen devam etmektedir.

Öğretici olduğu ve aktif olarak uyguladığı enerji sistemleri ve spiritüel çalışmalardan bazıları şunlardır:

Astroloji Eğitimleri (Natal harita, Sinastri Harita), YILDIZNAME, Kart Eğitimi, Usui Reiki, Access Bars, Access Face Lift, Kundalini Reiki , Gümüş Mor Alev Enerjisi, Başmelek Mikail Enerjisi, Melek Işığı, Ho'oponopono, Çakra & Aura temizliği, Meditasyon Eğitimi Nefes Koçluğu, Negatif Enerjilerden Korunma Yöntemleri, Enerjitik Mekan Alan Temizliği, Mantralar Olumlamalar Onaylamalar, Bolluk Bereket Aktivasyonu, Numeroloji Eğitimi, Kuantum AşK Aktivasyonu, Rüya yorumu, Pozitif Enerji Yükseltme Aktivasyonu, Karmik Arınma & Bilinçaltı Temizliği & Bilinçaltı Kodlama & Atalardan Özgürleşme, Aura Temizleme ve Korunma Işını Aktivasyonu, Karmik Bağ koparma Arınma, Melek & Başmelek & Rehber bağlantıları Uyumlandığı, uyguladığı , öğreticisi olduğu ve aktif olarak kullandığı enerji Karmik Arınma & Bilinçaltı Temizliği & Bilinçaltı Kodlama Telkin Cd'si ile ( Atalardan Özgürleşme ) ayrıca Doğal taşlar , yoga kişisel ilgi alanlarıdır.

Evrensel hayat sitemiz 2021 senesinde kurulan , uzman kadromuzda Değerli Yaşam Koçlarımız (ICF onaylı sertifikaları) , Değerli Reiki Hocalarımız ve En değerli yorumcu arkadaşlarımızın titizlik ile derin hissiyatlarını çalışarak adımızı Dünyanın dört bir yanına duyurmak,Kendi bünyemizde hizmet sınırlarını zorlayarak İnsanların hayatına katkı olabilmek , insanların hayatlarına dokunmak adına kurulan bir şirkettir. Hedeflerimiz arasında insan yaşam kalitesini en üst seviyeye çekerek kaliteli bir yaşam platformu oluşturabilmektir.

Siz değerli danışanlarımıza mümkün olduğu kadarı en iyi çalışma hizmeti verebilmek için 7/24 iletişim sağlayan iletişim kanallarımız mevcuttur müşteri hizmetlerimiz tecrübesini ve hizmet kalitesini devamlı olarak artırmaktadır.

Çok yakın tarihte Android ve IOS markette de mobil uygulamamız hizmetinize sunulması adına çalışmalar yapılmaktadır.

Çalışma Sistemi

Reiki ve Yaşam koçluğu hizmetinden yararlanmak adına gerekli olan online ödemeden sonra yaşam koçluğu veya reiki paketini krediniz ile satın alabilirsiniz, seçtiğiniz uzmanın sizinle iletişime geçmek adına telefon ile geri dönüş yapılmaktadır.

Karşınıza gelecek Uzmanın profilini inceliyebilirsiniz , yorumlarını okuyabilirsiniz.

Fal göndermeniz için yapmanız gereken; Uzman Yorumcuyu seçtikten , Fal türünü işaretledikten sonra güvenli ve sorunsuz bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz seçtiğiniz yorumcu sizler için hem yazılı hem sesli yorumunuzu sistem üzerinden göndermektedir.

Türkiyede bir ilk olan Şifalı taş sunum seçenekleri Enerji uzmanları tarafından Yeni ay süreçlerinde doğal taşlar şarj edilerek ve isteğe göre hangi konuda ihtiyaç var (aşk, kariyer,şans,sağlık ) ise kodlanarak tarafınıza kargo ile gönderim sağlanmaktadır.

Ayrıca Hizmetimiz bununlada yetinmeyip kendi markamızı oluşturmak adına evrensel katina ve astroloji kartları hizmetimizde sağlanacaktır.

Sepet sistemi ile istediğiniz doğal taşı veya evrensel kartları satın alabilirsiniz.

  • Bundan daha iyi nasıl olur?
  • Daha başka neler mümkün?
  • Neşeli keyifli mucize dolu bir gün diliyorum.
  • Ben ışığım ve ışığımın parlamasına izin veriyorum.

Evrensel Hayat