Ho’oponopono Nasıl Uygulanır?

EVRENSEL
/
24.05.2024

Ho’oponopono Nasıl Uygulanır?


Dr. Ihaleakala Hew Len ve Joe Vitale Ho’oponopono’yu tanıtan kişilerdir. Ho’oponopono tekniği ile kendimizle ve evrendeki her varlıkla uyum içerisinde yaşayabiliriz. Ho’oponopono yöntemi tüm bilinen ve bilinmeyen negatif enerjileri, pozitif olanla değiştirir ve sizi arındırır daha olumlu bir yaşam sürmenizde katkılarda bulunmaktadır.

 Ho’oponopono çalışması ile kendimizi arındırırız. Ho’oponopono Hawaii kökenli etkisi yüksek olan bir meditasyon tekniğidir. Bu meditasyon tekniği 4 basit cümle üzerine kuruludur.

 Doğal olarak tüm bu fikirlerden kendimizi arındırırsak, etrafımızı da arındırmış oluyoruz. Bu yöntem içerisinde özür dilemeyi, af dilemeyi, teşekkür etmeyi ve sevgiyi barındırıyor. Ho’oponopono sayesinde siz arındıkça, size üzüntü yaşatan olaylarda temizlenir.

Tıkalı olan tüm blokajlarımızı açmakta yarar sağlar ve yüklerimizden kendimizi böylece arındırmış oluruz.

Ho’oponopono yöntemi uygulamak için sadece 4 cümle yeterlidir. Bunlar;

Özür dilerim.

Lütfen beni affet.

Teşekkür ederim.

Seni seviyorum.

Bu yöntemi kadın erkek ilişkilerinde kullanabilirsiniz. Bununla birlikte diğer tüm ilişkilerde de kullanılabilmektedir. Ağırlığından kurtulmak istediğiniz her olay, her hata veya her pişmanlıktanbu 4 cümlelik çalışma ile kurtulabilirsiniz. Ho’oponopono tekniği ile çözüm çok basittir.

Kolektife şifa ve ışık olsun.